شش ویلای لوکس با سقف هایی از جنس کاه در پارک ملی آتشفشان، رواندا

559

گالری عکس دکوراسیون داخلی : معمار خلاق نیکلاس پلیمن و همکارانش شش ویلای لوکس را که دارای سقف های خمره ای شکل از جنس کاه هستند در نزدیکی پارک ملی آتشفشان واقع در شرق آفریقا، رواندا طراحی کرده اند.

ساخت پروژه هتل درختی در زمینی به مساحت 103 هکتار آغاز شد، هر ویلا در زمینی به مساحت91 متر مربع ساخته شده، در بخش مرکزی ساختمان یک شومینه قرار دارد که از سنگ های آتشفشانی ساخته شده و اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حمام در اطراف این شومینه ساخته شده اند، اتاق های خواب به سمت کارسیمبی، بیسوکی و آتشفشان های مینکو دیدگاه دارند.

نیکلاس پلیمن و همکارانش نمای ظاهری ویلاها را طراحی کردند و کالین ویلیامز وین و نیلفا آدمیز دکوراسیون داخلی هر ویلا را متناسب با محیط و با مواد طبیعی و بازیافتی طراحی کرده اند، تخت خواب و مبلمان و صندلی ها از جنس چوب هستند، قالیچه های استفاده شده از پوست گاو درست شده، لوستر ها از شیشه های بازیافتی درست شده اند و در قسمت های مختلف هر ویلا تابلو های نقاشی بومی و محلی نصب شده است.

ساخت این ویلاها به عنوان بخشی از پروژه ی جنگ زدایی در منطقه و ارتقای گردشگری صورت گرفت و علاوه بر این 15000 درخت از ده گونه بومی هم در منطقه کاشته شد.

خانه های ویلایی لوکس , هتل در طبیعت
خانه های ویلایی لوکس
دکوراسیون اتاق خواب خانه ی ویلایی
اتاق خواب خانه ی ویلایی
دکوراسیون اتاق نشیمن خانه ی ویلایی
اتاق نشیمن خانه ی ویلایی
دکوراسیون پذیرایی خانه ی ویلایی , خانه درختی زیبا
دکوراسیون پذیرایی خانه ی ویلایی